Аматори Рівного об’єдналися проти свавілля очільника Федерації велосипедистів України

Сергій Паладійчук та Ольга Віюк. Фото — Ольги Віюк.


Аматори та учасники велоклубу «Градієнт», після зборів, вирішили, що не створюватимуть окремої організації, яка опікуватиметься велосипедним спортом. Об этом сообщает box-news.in.ua со ссылкой на СМИ.


- Прийняли єдине логічне на сьогодні рішення вступати масово до чинної федерації, щоб мати більшість на майбутніх засіданнях. Бланк заяви з понеділка можна буде заповнити в магазині «Рівело». У федерації Рівненської області – теж є проблеми, скоро вибори голови, тож ми б хотіли брати участь у цьому процесі. Хотілося б, щоб обласні осередки Федерації велоспорту України мали притомних очільників, адже від цього залежить уся картинка в цілому, — каже інструктор велоклубу «Градієнт» Ольга Віюк.Нагадаємо, у лютому цього року на сторінці Федерації велосипедного спорту України, у соціальних мережах, голова всеукраїнської федерації Олександр Башенко, писав образливі коментарі на адресу Ольги Віюк.


Тож через це Ольга Віюк – організатор багатьох аматорських турнірів у Рівному – приєдналася до флешмобу #підтримуюганнусоловей.


Щодо Ганни Соловей – то їй Башенко і взагалі погрожував виключенням зі складу української збірної, яка має представляти країну на Олімпіаді.


Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4

Джерело статті: “https://radiotrek.rv.ua/news/amatory_rivnogo_obiednalysya_proty_svavillya_ochilnyka_federatsii_velosypedystiv_ukrainy_238159.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя